Ce se întâmplă după ce am intrat în Noua Energie? Informaţii noi şi de mare ajutor pentru Lucrătorii întru Lumină!
Acum, vă vom cere permisiunea să mergeţi în călătorie cu noi. Cei care se află acum în jurul vostru, cei care sunt voi, potenţiale ale Sinelui Adevărat, potenţiale ale tuturor lucrurilor pe care le-aţi făcut, cei care sunt realităţile voastre alternative ... ei se află în jurul vostru şi vă îmbrăţişează. Ei vă vor însoţi în această călătorie, dacă le acordaţi permisiunea. Acum vă ducem într-o realitate alternativă, în viitor.
Tobias, un înger iubitor şi plin de compasiune din Biblia apocrifă ne împărtăşeşte în continuare – după Seriile Noului Pământ şi Seria Creatorului – în douăsprezece lecţii puternice, ce se întâmplă cu noi si cum să procedăm, acum că am intrat în Noua Energie.
Ți-a plăcut produsul?
Votează și spune tuturor părerea ta aici INTRĂ ÎN CONTpentru a vota