TOATE
PRODUSELE
coș de cumpărături
lei
The Black Coats 32322206
Indisponibil
Disponibilitate: Indisponibil
Anunţă-mă când este disponibil!
Suntem ONLINE! Discută cu noi aici. Adaugă la wishlist

The Black Coats

Colleen Oakes
Indisponibil
Disponibilitate: Indisponibil
Anunţă-mă când este disponibil!
Suntem ONLINE! Discută cu noi aici.
Adaugă la wishlist
Ideal for fans of "Moxie" and "The Female of the Species, " this contemporary novel is about a secret society of girls who get revenge on the guys...
Vezi mai multe detalii
ISBN: 32322206
Dimensiuni: 16,5x23,5 cm
Tip copertă: Paperback

The Black Coats
Mai multe despre carte
Descoperă cartea The Black Coats de Colleen Oakes apărută la editura HARPERCOLLINS
Ideal for fans of "Moxie" and "The Female of the Species, " this contemporary novel is about a secret society of girls who get revenge on the guys who hurt them. Both cathartic and thrilling, this is the story needed for the #MeToo and #Times'p era.Page dim. 151 x 218 x 33Weight: 468 grams
Autor: Colleen Oakes
Data apariției: 2019
Editura: HARPERCOLLINS
Titlu original: The Black Coats
Pagini: 100
Limba: Engleză
Hârtie: 80g/m
Opinia cititorilor